Sidel представляє найлегшу пляшку в світі

X-Lite Still – це інноваційне пакувальне ПЕТ-рішення Sidel для негазованої води форматом 500 мл. Завдяки дуже легкій вазі пляшки пропонована упаковка є найбільш економічною і екологічною з доступних на ринку. Дане рішення призначене для ринку негазованої води в ПЕТ-упаковках малих форматів, і зокрема, для виробників, які прагнуть оптимізувати свою упаковку і виробничі витрати.

При вазі 6,5 г і висоті 195 мм Sidel X-Lite Still є найлегшою в світі ПЕТ-пляшкою формату 500 мл для негазованої води. Вона забезпечує найвищу ефективність навіть на дуже високій швидкості виробництва і при наявності надлегкого горла. Пляшка прекрасно доповнюється кришкою Novembal Novaqua RightCAP26.
Висока ефективність упаковки для негазованої води

Sidel X-Lite Still включає в себе перевірене рішення для денця пляшки StarLite Still, яке вже застосовується по всьому світу завдяки пропонованій ним підвищеної стабільності і стійкості пляшки до навантажень, необмеженої функціональної гнучкості і очевидним можливостям полегшення ваги. Більш того, StarLite Still забезпечує значну економію енергії, в основному завдяки зниженню тиску видування і потужності нагріву, без зниження ефективності упаковки. Цей дизайн денця може бути інтегрований в усі видувні машини і існуючі виробничі лінії Sidel, зменшуючи тим самим сумарну вартість володіння.

Пляшка X-Lite Still розроблена інженерами компанії для системи Sidel Super Combi, єдиного розумного рішення, що включає п’ять стадій процесу: подача преформи, видув, етикетування, розлив / закупорювання і подача кришок. «Це новітнє доповнення до нашого портфеля пакувальних рішень на підставі спеціальної розробці преформи для оптимальних механічних характеристик, дозволяє наносити етикетку на порожню пляшку, незважаючи на її надзвичайно легка вага. Рішення дозволяє отримувати ідеальну форму пляшки для групової упаковки і забезпечує оптимальну вантажну стійкість в 34 кг, що відповідає вимогам до стабільності піддону при виробничо-збутового ланцюга, »- пояснює Лоран Наво, експерт Sidel по упаковці.
Саме економічне і екологічне пакувальне рішення

Як найлегша в світі пляшка для негазованої води, Sidel X-Lite Still значно скорочує споживання ПЕТ-матеріалу: наприклад, в порівнянні з пляшками, які важать 12 г, нове рішення може заощадити значний обсяг в розмірі 1 485 тонн ПЕТ в рік, при цьому домагаючись економії енергії в обсягах до 335,000 кВтг на рік. Всі разом ці скорочення дозволяють знизити кількість CO2 на 3 000 тонни, що дорівнює 25 польотів літака з 200 пасажирами з Нью-Йорка в Париж і назад. Для виробників бутильованої води це означає, що сукупна економія ПЕТ-матеріалу і енергії може досягти двох мільйонів євро на рік.

«Для наших клієнтів новий дизайн преформи і горлечка, використані в пакувальному рішенні X-Lite Still, означають дуже швидку окупність інвестицій, навіть якщо модифікація лінії включає абсолютно новий механізм впорскування,» – каже Лоран Наво. «При переході з ПЕТ-пляшки в 12 грам на пляшку X-Lite Still в 6,5 г термін окупності удосконалення лінії складе всього від двох до чотирьох місяців.»