Датська компанія буде випускати пляшки з 100-процентного вторинного ПЕТ

«Aqua d’Or», компанія з виробництва мінеральної води преміум-класу, заявила, що запустить нову пляшку з 100% переробленого ПЕТ в квітні 2019 року. Компанія також має намір зробити все пляшки з 100% переробленого матеріалу вже до 2021-го року. На даному етапі все пляшки компанії виготовлені з 50% переробленого ПЕТ і призначені для 100% переробки. Однак компанія прагне зробити наступний крок в напрямку кругової економіки, випустивши свою першу пляшку для води з 100% переробленого ПЕТФ в квітні 2019 го року.

Директор по маркетингу «Aqua d’Or» Хенрік Пасгаард зазначив: «У Данії добре функціонує система, коли мова йде про пластикових пляшках, і дев’ять з десяти пляшок переробляються. Проте, ще належить виконати важливу роботу, щоб гарантувати, що десята пляшка повернеться в цикл, і що, врешті-решт, ми зможемо замкнути цей цикл ».

Генеральний директор «Aqua d’Or» П’єр Стівенс сказав: «Доставка нашої мінеральної води не може здійснюватися за рахунок екології та ресурсів планети. Ми хочемо захистити ресурси планети, і наш підхід до упаковки відіграє важливу роль в цьому прагненні ».